אודות

אלימות במשפחה היא סיטואציה קשה ועצובה מאוד, אשר יכולה לנבוע מסיבות ומניעים שונים. לרוב, מדובר על אלימות של הגבר בבית כנגד ילדיו ואשתו, אלימות אשר נובעת מכעסים שונים בין אם קנאה, רצון לשלוט בקשר ועוד. ובכן כולנו נסכים פה אחד, כי תופעה זו, של אלימתו במשפחה, היא תופעה שיש להוקיע ולמגר מהחברה כמה שיותר מהר, ובדיוק לשם כך אנו נמצאים פה היום.

משרד עו"ד יריב ואקנין נועד בין היתר עבור עריכת דין בנושא האלימות במשפחה. אצלנו תוכלו לקבל מענה נרחב ואישי עבור כל צורך בעניין המשפטי של אלימתו במשפחה, החל מדרכי הפתרון המוקדם האפשריות לרבות זיהוי מקדים של האלימות, ועד הליווי הצמוד בהליך המשפטי אל מול בתי המשפט בנוגע לאלימות במשפחה.

מלבד אלימות במשפחה באופן כללי, אנו מתמקצעים ומתמקדים בתחום האלימות במשפחה כלפי הילדים. תחום זה דורש ידע נוסף, אשר מתמקצע בין היתר בעניין זכויות הילד, והכלים אשר בית המשפט יוכל להציע לכם במקרה שכזה.

חשוב לומר ולציין שהאלימות במשפחה היא אינה אך ורק פיזית אלא יכולה להיות גם אלימות מילולית, מינית ואף כלכלית. על כן, בכדי למגר את כלל סוגי האלימות ולהוקיעם מהחברה שלנו, אנחנו עומדים כאן לרשותכם בכל רגע, ומוכנים ללוות אתכם בכל ההליך המשפטי בדבר אלימות במשפחה כזו או אחרת אותה חוויתם.